Правила перерахування коштів

Дані правила обов’язкові до виконання всім користувачам ресурсу та донорам.

Користувачі нашого сайту на власний розсуд визначають розмір своєї пожертви на проєкт. Після завершення збору, фонд добровільно публікує на сайті інформацію про спосіб витрати фондом коштів пожертв, отриманих у зв’язку зі збором, а також іншу інформацію, пов’язану зі збором, якщо користувач звернувся до Фонду з проханням цю інформацію опублікувати.

Кошти, перераховані донорами, зараховуються на рахунки користувача (на якого саме проводиться збір). Зібрані кошти перераховуються на банківський рахунок коли зібрано 100% загальної суми відповідного проєкту.

Якщо протягом 6 (шести) місяців від дня публікації проєкту на сайті doli.com.ua не зібрано 100% необхідної суми, Благодійний фонд може ухвалити рішення про припинення збору коштів на даний проєкт, і у  разі ухвалення такого рішення інформує про це відповідного користувача, а також донорів цього проєкта. Після цього кожен донор на власний розсуд може спрямувати свою пожертву на будь-який інший проєкт. Якщо донор не повідомив про своє рішення протягом 14 днів з моменту публікації інформації про припинення збору коштів, гроші перераховуються на відповідний проєкт який ухвалить фонд.