Безпека транзакцій

Безпека транзакцій

Благодійна Організація «Зруйновані долі» – це неприбуткова, незаангажована політично організація, що здійснює благодійну діяльність. Номер запису в Єдиному державному реєстрі про проведення державної реєстрації юридичної особи: 1 324 102 0000 012075, код ЄДРПО 43621669. Контроль над організацією здійснюють компетентні фіскальні органи у м.Ужгород.

Безпека грошових зборів

Благодійна Організація «Зруйновані долі» здійснює ретельну перевірку потребуючих осіб, для яких проводиться даний грошовий збір. Перевірка відбувається у трьох етапах:

  • Перший крок– ретельна перевірка представленої у формулярі інформації, документів та історії хвороби заявленої особи. На цьому етапі ми ознайомлюємося з документацією та консультуємося з відповідними спеціалістами щодо подальших планованих дій.
  • Другий крок– визначення суми та мети збору на підставі надісланої Потребуючим заявки та доданих до неї документів, наприклад, рахунок-проформа, направлення на лікування, рахунки за реабілітацію на встановлений період до моменту початку збору.
  • Третій крок– розмова працівника «Зруйновані долі» безпосередньо з Потребуючим або її опікуном перед опублікуванням інформації про збір. Мета розмови – опис проблем Потребуючої особи, які виникають з хвороби, визначення потреб або розвіювання сумнівів.

Шифрування паролів – ніхто, навіть працівники сайту «Зруйновані долі», у яких є адміністраційний доступ найвищого рівня, не можуть одержати доступ до Твоїх паролів, оскільки паролі усіх користувачів зашифровані.

Безпека обробки та зберігання отриманих документів

Процедури приймання документів – ми ніколи не здійснюємо обробку документів без попереднього отримання відповідних, передбачених законодавством згод, пов’язаних з документами. Детальніше – на підсторінках «Згода на збір» та «Політика конфіденційності»

Всі документи проходять перевірку кваліфікованих працівників Благодійної Організації «Зруйновані долі», які займаються перевіркою заявок, після цього документи розміщуються у спеціальних теках, доступних тільки для працівників, що працюють над збором – це гарантія найвищого рівня безпеки зберігання наданої нам конфіденційної інформації.