Просимо Всіх підтримати проєкт і дати шанс на життя тим, хто його потребує!

Потрібно зібрати:

870000 грн.

Зібрано:

1500 грн.

Залишилось зібрати:

868500 грн.

Український воїн помирає – потрібна допомога

У 19 років пішов воювати на Донбас, а тепер бореться за життя: захиснику України терміново потрібна допомога.
На початку війни частина родичів Данила Скрябіна виявилася в окупації
Хлопець не міг залишатися осторонь і підписав контракт із ЗСУ, воював на Донбасі
Зараз воїна чекає лікування в зарубіжній клініці

Потай від рідних підписав контракт

Данило Скрябін народився і жив в Ізюмі Харківської області. Це всього за 50 кілометрів від Слов’янська, де 2014 року почалися перші бойові дії на Донбасі. Під окупацію потрапила частина його родини.
“Розумієте, це стало особистим. Але через мій вік в армію неможливо було потрапити”, – каже Скрябін. Тоді хлопцеві було всього 17 років, він відучився – став лікарем-ветеринаром. Трохи попрацював в елітній клініці, але не витримав і “втік” на війну. На момент підписання контракту Данилу Скрябіну було 19 років.
“Тоді багато моїх друзів вже пішли в Збройні сили й захищали Батьківщину. І я не зміг жити, вдаючи, що це мене не стосується. Потай від рідних підписав контракт і вирушив на фронт”, – розповів Данило.

У Харківському військовому госпіталі після обстеження хлопцю сказали: онкологія. Діагноз – “неходжкінська ненодальна В-клітинна лімфома з клітин мантійної зони 4В стадії”. Одразу перевели на лікування до військового госпіталю в Києві.
Данило вже переніс шість тяжких курсів хіміотерапії, зараз – стадія ремісії, проте, на думку лікарів, вона довго не триватиме. І важливо саме зараз зробити пересадку кісткового мозку, який було уражено.
На запит про пересадку відгукнулася турецька клініка й виставила рахунок майже в 30 тисяч доларів. Для Данила та його сім’ї це непідйомна сума. З фінансами зараз, м’яко кажучи, не дуже. Батьки хлопця працюють у туберкульозному диспансері, який через два місяці буде закрито, а вони залишаться без засобів до існування.

Усі небайдужі можуть дати шанс 23-річному хлопцю, який заслуговує жити й бути щасливим.

Картковий рахунок фонду. Натисніть на номер і перейдіть у систему для оплати.
4246001000985063 

Або скористайтеся кнопкою оплатити вкінці сторінки, карткою будь — якого банку світу